Sık Sorulan Sorular

TESLİMAT

Mevcut Teslimat Çeşitleri Nelerdir?

Her satıcı kendi teslimat şeklini teslimat bölgesine göre belirleyebilmektedir Bunlar; Adrese Satıcı Tarafından Teslim, Satıcı Adresinde Teslim (Gel Al), Anlaşmalı Lojistik firması tarafından teslim ve Kargo İle Gönderim dir. Anlaşmalı olduğumuz Lojistik Firması ürünlerinizi sizin belirlediğiniz 3 sevkiyat şeklinden biri ile taşımaktadırlar. Bunlar 1-Kuru Gıda, 2-Donuk Gıda ve 3-Soğuk-serin Gıda'dır.

Uluslararası Teslimatınız Var mı?

Şuanda yok fakat ileride yurtdışından özellikle Ortadoğu ülkelerinden sipariş alınabilir duruma getirmeyi planlıyoruz.

Ne Kadar Sürede Malım Teslim Edilir?

Teslimat süreleri Alıcı tarafından seçilen Teslimat şekline göre değişebilmektedir. Her Teslimat Şeklinin standart teslimat sürelesi siparişinizde Satıcı tarafından taahüt edilir.

ÖDEME

Hangi Ödeme Şekilleri Kabul Edilmektedir?

Kredi Kartı ile 3D Güvenli ödeme yapabilirsiniz veya Havale/EFT yapabilirsiniz.

Online Alışveriş Günenli mi?

İşte tam bunu çözmek üzere, Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işe girişti. Bu sorunun cevabı ‘Güven Damgası’… Ticaret Bakanlığı, TOBB’u ülkemizde tek ‘Güven Damgası’ sağlayıcısı olarak yetkilendirdi. Güven damgası sahibi hizmet sağlayıcılar, hizmeti sundukları internet platformlarında, asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standartlarını yerine getirmek durumundalar. Güven damgasının bulunması, TOBB’un ilgili e-ticaret sitelerine kefil olduğu anlamına gelmiyor. Ancak, güven damgası almış sitelerde, 100’den fazla kriter kontrol ediliyor. Örneğin, süreçte sitelerin güvenliği test edilirken, sitelere siber saldırı yapılıyor, yetkisiz kişilerin sistem üzerinden verilere erişiminin engellendiğinden emin olunuyor, zayıf noktalar varsa ortaya çıkartılıyor, önlem aldırılıyor. İlgili şartları sağladığını kanıtlayan e-ticaret siteleri sürecin sonunda güven damgası alıyorlar. Bu nedenle, e-ticaret alışverişinde tüketicilerin dikkat etmesi gereken önemli hususlardan biri, elektronik ticarette ‘Güven Damgası’ alarak faaliyetlerini sürdüren, e-ticaret platformlarını tercih etmek olmalı.

Sipariş & İadeler

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Lütfen websitemizdeki İşlem Rehberi sayfasına bakınız.

Siparişimi Nasıl İptal veya Değiştirebilirim?

Hesap açmadan sipariş verebilirmiyim?

Hayır. BTOPTAN platformu bir B2B yani tüzel kişilikler arası ticaret yapılan bir online pazaryeridir. Burada hem Alıcının hemde Satıcının şirket olarak kayıt olması gerekmektedir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Nasıl Ürün İadesi Yapabilirim?

Lütfen sayfamızdaki Ürün İade Politikası sayfasına bakınız.
Destek İçin Buradayız ! İletişime Geç

Ana Menü