Btoptan.com'a Nasıl Üye Olurum

Btoptan.com bir B2B (İşletmeden İşletmeye) platformu olduğundan yalnızca şirketler üye olabilmektedir. Eğer bir şirket iseniz; öncelikle www.btoptan.com’a girin. Kayıt Ol düğmesine basın.

btoptan.com’a iki şekilde üye olabilirsiniz. Eğer yalnızca alıcı olacaksanız üstteki “Alıcı Olarak Kayıt Olun” düğmesine basarak kayıt sürecini başlatabilirsiniz. Eğer Satıcı olarak kayıt olacaksanız lütfen “Satıcı – Alıcı Olarak Kayıt Olun” düğmesine basın. Lütfen dikkat, burada Satıcı olarak kayıt olduğuuzda satış yapmanın yanısıra aynı zamanda Alım da yapabileceksiniz.

Alıcı Olarak Kayıt Olma İşlemleri

Alıcı olarak kayıt işlemleri 4 aşamada yapılmaktadır. 1-Hesap Bilgileri 2-Şirket Bilgileri 3-İmza Yetkilisi 4-Evrak Yükleme

Bu aşamaları detaylı aşağıdaki sekmelerde görebilirsiniz.

Satıcı Olarak Kayıt Olma İşlemleri

Satıcı olarak kayıt işlemleri 5 aşamada gerçekleşmektedir. 1-Hesap Bilgileri 2-Şirket Bilgileri 3-İmza yetkilisi 4-Banka Hesap Bilgileri ve 5-Evrak Yükleme

Bu aşamaları detaylı aşağıdaki sekmelerde görebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş vermek istediğiniz ürünü seçin ve istediğiniz miktar belirleyip “SEPETE EKLE” tıklayın.

Ekranın sağ üst bölümündeki sepetinizin üstüne geldiğinizde Sepeti Görüntüle!yi tıklayın.

Sepetinizin görüntüsünde size şirket adresiniz baz alınarak oluşturulan alternatif Nakliye seçenekleri sunulmaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçiniz ve Ödene Sayfasına Git!i tıklayınız.

Eğer şirket adresinizden farklı bir adrese gönderilmesini istiyorsanız “Farklı bir adrese gönderilsin mi?” seçip yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Nakliye Ücreti tanımlayacağınız adrese göre güncellenecektir.

Son olarak Ödeme seçeneklerinden Kredi Kartı veya Havale/EFT seçerek ödemenizi yapabileceksiniz. Siparişiniz onaylandığında kayıtlı email adresinize emaille bilgilendirileceksiniz.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Hesabınıza giriş yaptığınızda SİPARİŞLERİM sekmesine tıkladığınızda tüm siparişlerinizin listesini görebilir ve yönetibilirsiniz.

 

Ana Menü