BTOPTAN.COM

www.btoptan.com, Btoptan Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından geleneksel gıda tedarik zincirininde digital çözümler geliştirerek hem alıcı ve satıcı’nın daha güvenli alışveriş yapmalarını sağlacak bir platform oluşturma ve aynı zamanda her iki tarafın maliyetlerini düşürme amacıyla  Mayıs 2021″de İstanbul/Türkiye’de kurulmuş bir Elektronik Ticaret Pazaryeri sitesidir. 

Btoptan.com, toptancı pazaryeridir. Toptan Gıda alım-satımı yapabileceğiniz B2B platformudur.  

Btoptan.com Sipariş Toplama aracıdır. Küçük üreticiler ve toptancılar bölgesel bazlı siparişlerini Btoptan.com üzerinden toplayabilirler.

Btoptan.com satış ve sevkiyat maliyetlerinizi düşürür.

Btoptan.com’la zaman kazanırsınız.

Btoptan.com’la tahsilat sıkıntısı çekmezsiniz.

Btoptan.com üzerinden müşterilerinizle sürdürülebilir bir ilişki kurarsınız.

Btoptan.com’da bir ürün için birden fazla satıcıya ulaşır fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Siz de Toptan Alışveriş Platformu btoptan.com’da yer alın. Toptan alıp toptan satarak hem işinizi kolaylaştırın hem de daha çok kazanın.

VİZYONUMUZ

Toptan Gida Tedarik Zinciri süreçlerini dijitalleştirerek optimize etmek ve iyileştirmek. Türkiye gıda enflasyonunu düşürülmesi ve halkın kaliteli gıdaya daha ucuza ulaşması için daima yaratıcı ve yenilikci süreçler geliştirmek.

MİSYONUMUZ

Pazaryerimizde, Türkiye’nin  her yerinden binlerce insan, benzersiz ürünler üretmek, satmak ve satın almak için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak bağlantı kuruyor. Ayrıca, yaratıcı girişimcilerin işlerini başlatmalarına, yönetmelerine ve ölçeklendirmelerine yardımcı olan çok çeşitli Satıcı Hizmetleri ve araçları sunuyoruz. Misyonumuz, ticareti daha tatmin edici ve kalıcı bir dünya inşa edecek şekillerde yeniden hayal etmektir ve toplulukları güçlendirmek ve insanları güçlendirmek için e ticaretin  gücünü kullanmaya kararlıyız.

Ana Menü